Władca Pierścieni repliki

Aktywne filtry

Władca Pierścieni to fascynująca opowieść o dalekiej krainie Śródziemia, w której malownicza zieleń przeplata się z mroczną otchłanią Mordoru.

Nieustannie trwająca walka dobra ze złem może zostać zakończona. Tylko od Ciebie zależy, po której będziesz stronie. Czy Jedyny pierścień na zawsze Tobą zawładnie? A może jak dzielny Frodo staniesz do walki o przyszłość swoją i swoich przyjaciół? Jedno jest pewne - czas płynie nieubłaganie, a zło czyha z każdej strony ... .

Dołącz do Drużyny Pierścienia

Wszystko zaczęło się od Jedynego pierścienia, który za sprawą Saurona został wykuty w ogniu Góry Przeznaczenia. Moc magicznego przedmiotu była tak silna i niebezpieczna, że nikt nie był w stanie się jej oprzeć. Przypadkiem trafił on w ręce odważnego Frodo Bagginsa, który wraz z Drużyną Pierścienia postanowił na zawsze go unicestwić. Dołącz do dzielnych braci i stań razem z nimi do walki! Jedyne, czego potrzebujesz, to siła, odwaga oraz niezawodna broń.

Dla wszystkich miłośników dzieła J.R.R. Tolkiena oraz ekranizacji Petera Jacksona mamy wyjątkowe i niepowtarzalne, licencjonowane repliki broni z Władcy Pierścieni. Dzięki nim staniesz się częścią Drużyny i przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Repliki w skali 1:1 są rzeczywistym odwzorowaniem filmowych broni. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, takich jak: mosiądz, stal nierdzewna czy drewno. Każda replika broni z Władcy Pierścieni jest robiona z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie posiadają certyfikaty autentyczności oraz są oznaczone prawami autorskimi. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów, w tym United Cutlery, Noble Collection i innych. Ponadto oferujemy nie tylko repliki broni białej, ale także wiele inny replik gadżetów filmowych. Prepiekny naszyjnik Arweny, korona Theodena, laska Sarumana, monety ze Śródziemia czy wiele wiele więcej niesamowitych replik gadżetów filmowych - prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Każdy pasjonat broni z krainy Śródziemia oraz odważnej Drużyny Pierścienia znajdzie tu coś dla siebie. Będzie zachwycony ręcznie grawerowanymi ostrzami oraz zdobionymi rękojeściami a także elementami ekwipunku (tarcze, hełmy, zbroje). Poza przepiękną bronią posiadamy w swojej ofercie coś jeszcze. Magiczny atrybut prawdziwego czarodzieja - laskę Gandalfa Białego. Jest to prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyci każdego fana Władcy Pierścieni.

Uratuj Śródziemie

Dołącz do naszej drużyny już dziś i stań się szczęśliwym posiadaczem niepowtarzalnej replik gadżetów filmowych czy repliki broni z Władcy Pierścieni. Nieważne, czy marzysz o Toporze Gimliego, naszyjniku Arweny, mieczu Aragorna czy lasce Gandalfa. Każdy z tych przedmiotów jest dziełem sztuki, który dopełni Twoją kolekcję gadżetów lub stanie się wyjątkową ozdobą.

Wybiła godzina, w której razem chwycimy za miecz!