Gra o Tron repliki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Gra o Tron to coś więcej niż serial na podstawie serii książek. To coś dużo więcej nawet niż spisana przez George’a RR Martina fantastyczna saga. To fenomen na skalę, która zadziwiła cały świat. Gra o Tron, dzięki serialowi produkowanemu przez HBO szturmem przebiła się do świadomości ludzi. A odważne tematy, bezkompromisowe rozwiązania, o których nikt wcześniej w telewizji nawet nie śmiał marzyć, a także charakterystyczni, wyraziści bohaterowie – którym się kibicowało i kochało lub kochało… Nienawidzić. To wszystko sprawiło, że Gra o Tron osiągnęła sukces, który zaskoczył chyba wszystkich.

Game of Throne - bogactwo książkowo-serialowe.

Gra o tron to też fenomenalna sceneria i wielogodzinna, ciężka praca scenografów, kostiumologów, charakteryzatorów i wszystkich tych dzielnych ludzi, którzy sprawili, że świat Westeros wydawał się tak realny, pełen prawdziwych problemów, uniwersalnych historii o władzy, pożądaniu, zepsuciu, zemście i dążeniu do celu – tym jest właśnie Gra o Tron. Repliki tych wspaniałych przedmiotów, bez których nie byłoby świata Westeros, które na dobre wpisały się w ludzką świadomość – mogą być teraz Twoje.

Gra o Tron repliki - oryginalne i licencjonowane gadżety

Igła, czyli niezapomniana broń Aryi Stark, sierp Khala Drogo, który był w serialu tylko chwilę, ale życie z nim okazało się kamieniem milowym w historii Daenerys Targaryen, legendarny miecz Nocnego Króla, hełm Nieskalanych, jaja, z których wykluły się trzy smoki – jeden z wielu symbolów serialu, teraz to wszystko może być Twoje. Zakończyła się już emisja serialu Gra o Tron. Replika jednak może Ci przypominać o tym fantastycznym, choć brudnym i brutalnym świecie, z którym wielu fanów spędziło wiernie osiem lat. Powróć do świata Westeros – przypomnij sobie losy Jona Snowa, przebądź całą, długą drogę razem z Sansą Stark, czy jej siostrą Aryą. Nasze repliki pomogą Ci przypomnieć sobie, jak wygląda życie w Westeros i choć przez chwilę poczuć się jak jeden z bohaterów tej niesamowitej sagi. Wszystkie nasze produkty są licencjonowane i w stu procentach oryginalne. Nie znajdziesz lepszych produktów – nasze repliki mają stosowne certyfikaty i wykonane zostały z dbałością o wszelkie, najdrobniejsze nawet szczegóły. W ten sposób najlepiej poczujesz atmosferę niepowtarzalną atmosferę Westeros.