Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 66,00 zł

Marka

Marka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Pokemon kubki

Aktywne filtry

Pierwsze wersy piosenki, która zwiastowała kolejny odcinek serii "Pokemon", mówił o "wyzwaniu, który rzucił ci los". W kolejnym, tekst traktował o konieczności znalezienia w sobie odwagi, by stanąć i walczyć... Czyż nie opisuje to doskonale naszych poranków?

Kubki Pokemon - możesz złapać je wszystkie!

W dalszej części czołówki wspomina się o odzyskaniu, tego co zostało ci zabrane... niestety, jeśli chodzi o sen - to nie będzie już taka prosta sprawa. Warto zatem dobrze przygotować się do czekającego na nas treni ... yyy ... dnia i zacząć go od kawy. Najlepiej w kubku, z którego uśmiecha się jeden z Pokemonów!

Preferujesz mocny start? Wybierz model z Pikachu - elektryzujący pierwszy łyk kawy z pewnością postawi Cię na nogi! Sprawdź nasze propozycje - z pewnością znajdziesz kubek w swoim ulubionym rozmiarze! W biurze dress code dotyczy także wystroju Twojego biurka? Wybierz kubek Pokemon, który wydaje się być czarny... dopiero gdy zalejesz go wrzątkiem, będziesz mógł podziwiać kolejne formy Bulbasaura, Charmandera i Squirtle'a! Jeśli szybko wypijesz napój, nikt się nie dowie, że po godzinach jesteś szanowanym trenerem Pokemon! Tylko uważaj - nie poparz się!

A wieczorem? Na kanapie towarzyszyć Ci może tylko Snorlax! Jego wielkie, puszyste ciało doskonale pasuje do ciepłego kakao, które pozwoli zapomnieć o trudach codzienności i łagodnie popchnie ku krainie snów. Zanim jednak przypadkiem zatarasujesz drogę do tego, czy innego miasta (jak to Snorlax ma w zwyczaju), postaraj się trafić do swojego łóżka!

Pokemon - kubki, które poprawią Ci humor

Kubki z logiem Pokemon oraz z twoimi ulubionymi stworkami z serii, doskonale uzupełnią wystrój twojej trenerskiej kuchni. Z pewnością przypadną też do gustu młodszemu pokoleniu i będą doskonałym pretekstem do wprowadzenia młodych trenerów w świat Pokemon.

To jak - złapiesz je wszystkie?