• Nowy
miecz isildura włądca pierścieni
search
 • miecz isildura włądca pierścieni
 • Miecz Isildura replika 1/1 - Władca Pierścieni
 • miecz isildura

Przedsprzedaż na specjalne zamówienie

Produkt w przedsprzedaży (pre-order) na specjalne zamówienie. Nie miał on jeszcze swojej premiery (data wskazana poniżej). Data premiery może ulec zmianie. Produkt będzie wysyłany do Was jak tylko otrzymamy go od producenta/dystrybutora. Zapraszamy do rezerwacji i składania zamówień.

Sprawdź dlaczego warto zakupić produkt w przedsprzedaży sprowadzany na specjalne zamówienie.

Miecz Isildura replika 1/1 - Władca Pierścieni


Miecz Isildura to wysokiej jakości produkt kolekcjonerski. za jego wysoką jakość wykonania odpowiada United Cutlery.

1 620,50 zł
Brutto
Ilość
Preorder (Przedsprzedaż)
2024-11-23

W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo tylko oryginalne produkty na oficjalnej licencji. Nie jesteśmy producentem gadżetów. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji światowej/europejskiej/polskiej. Nie sprzedajemy podróbek. Jesteśmy świadomi, że za oficjalnym kanałem dystrybucji, przede wszystkim stoi jakość wykonania i trwałość produktu. Wszystkie materiały użyte przez producenta posiadającego licencję są zdecydowanie lepszej jakości aniżeli tańsze imitacje. Dbamy o to aby w naszym sklepie nie było produktów niewiadomego źródła, a wszystkie licencjonowane gadżety, które oferujemy są zatwierdzone przez właściciela marki. 

Ponadto, dzięki naszej wieloletniej współpracy z wieloma cenionymi markami, producentami i dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą nieustannie staramy się poszerzać o nowe produkty, o nowych dystrybutorów, producentów a także i o nowe tematyki/uniwersa :).

Statusy produktów jakie możesz spotkać w naszym sklepie:

Dostępny - produkt dostępny od ręki na naszym magazynie. Czas wysyłki 24-48 godzin.

Przedsprzedaż - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), czekamy na jego dostawę, można składać zamówienia. Więcej informacji.

Przedsprzedaż na specjalne zamówienie - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Specjalne zamówienie - produkt dostępny u producenta/dystrybutora, sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Niedostępny - produkt wyprzedany bądź niedostępny już w sprzedaży. Możesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności

Chcesz zaoszczędzić czas, bądź po prostu nie masz technicznej możliwości w danej chwili złożyć zamówienia na sklepie internetowym? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Zamówienie możesz złożyć także telefonicznie.

Kontakt: +48 503 028 506.

Czekamy na Twój telefon codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-20:00

Miecz Isildura replika 1/1 - Władca Pierścieni - Atrybut wielkich królów!

Narsil był wspaniałym orężem wykutym w Pierwszej Erze przez Telchara, krasnoludzkiego kowala uznanego za jednego z największych przedstawicieli w swoim fachu. Elendil dzierżył ten potężny miecz podczas Bitwy na Polach Dagorlad, nie zdołał on jednak pokonać Saurona i śmiertelnie ranny padł na miecz, który złamał się pod nim. Znaczną sławę mieczowi przyniósł Isildur, syn Eledila, który pochwycił odłamek miecza i uciął palec Sauronowi, zdobywając Jedyny Pierścień. 

Miecz Isildura czekał wiele stuleci, na powrót Saurona. Od momentu ponownego wykucia nosił go przy sobie Aragorn nadając mu miano Andrúil. Broń ta była symbolem jego pochodzenia, potwierdzającym jego tożsamość. United Cutlery w swoich pracowniach wykuł replikę fantastycznego miecza Isildura. Odwzorowując z najwyższą pieczołowitością każdy pojedynczy element. Czy jesteś godzien posiąść miecz królów?

Lord of the Rings Replica 1/1 Sword of Isildur 120 cm

“nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze”

Replika z filmu to odwzorowana 1:1 broń Isildura, stworzona przy użyciu stali nierdzewnej 420. Jest fenomenalnie wykonanym 120 cm orężem dla miłośników atrybutów wielkich władców. Oficjalnie licencjonowana replika z filmu Władca pierścienia i Hobbit to 93 cm ostrze, które spoczywa na metalowej rękojeści w złotym kolorze, która zgodnie z oryginałem została w połowie owinięta skórzanym paskiem. Nie brakuje także symbolu Białego drzewa na końcu rękojeści oraz języka elfów, wyrytego na ostrzu. Ta wspaniała replika miecza Isildura czeka, by ponownie przynieść chwałę! Dokonaj WIELKICH rzeczy!

Gadżet w szczegółach:

 • Miecz Isildura replika 1/1 - Władca Pierścieni
 • Lord of the Rings Replica 1/1 Sword of Isildur 120 cm
 • Postać: Isildur
 • Tematyka: Władca Pierścieni
 • Skala: 1/1
 • Długość: 120 cm
 • Wysoka jakość wykonania
 • Produkt na oficjalnej licencji
 • Sprawdź także inne produkty z serii Władca Pierścieni repliki
MOUCU2598A - (PSZ)(XI-24)

Opis

Bohater
Isildur
Tematyka
Władca Pierścieni
Rodzaj produktu
Replika 1:1
Opakowanie
Karton
Wysokość
120 cm
Producent
United Cutlery
Skala
1:1
DPD Krajowa (DPD Classic)
DPD Krajowa (DPD Classic)
Za darmo!
DPD Krajowa za pobraniem (COD)
DPD Krajowa za pobraniem (COD)
Za darmo!
Odbiór osobisty w Warszawie
Odbiór osobisty w Warszawie
Za darmo!

* Przy każdym zakupie powyżej 250,00 zł darmowa wysyłka!

Zobacz także

Komentarze