Filtruj według

Cena

Cena

  • 267,00 zł - 268,00 zł

Bohater

Bohater

Popiersia

Aktywne filtry

Figurki kolekcjonerskie to nie tylko statuy czy figurki ruchome, ale także i wspaniale wykonane popiersia, naszych ulubionych bohaterów. Nie tylko niezwykle majestatycznie prezentują się w półce, regale, postumencie, ale nadają wnętrzu unikalnego klimatu.

Popiersia - niespotykany element wnętrz

Popiersie bohatera z gry, filmu czy powieści, niewątpliwie nada nowego designu każdemu pomieszczeniu. Wyobrażasz sobie jak popiersie postaci z Mortal Kombat wyglądałoby u Ciebie na półce? A może popiersie Star Wars na biurku lub popiersie Transformers na regale? Z którego uniwersum nie byłoby to popiersie, na pewno stanowiłoby istotny element kolekcjonerski w Twoim domu.

W naszym sklepie znajdziecie tylko oryginalne i licencjonowane gadżety. Figurki kolekcjonerskie najpopularniejszych producentów. A dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami, dystrybutorami i hurtowniami, jesteśmy w stanie zaoferować gadżety w niezwykle atrakcyjnych cenach, niewątpliwie konkurencyjnych na polskim rynku gadżetów kolekcjonerskich.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko popiersia ze wspomnianych wyżej uniwersum. Sprawdź także popiersie Harry Potter, popiersie Wiedźmin i Ciri, popiersie Jurassic Park i Jurassic World oraz popiersie Alien i Predator. Jesteśmy pewni, że każdy kolekcjoner znajdzie coś satysfakcjonującego dla swojego zbioru.