Batman - Mroczny Rycerz

Aktywne filtry

Fortuna rodu Wayne

W zestawieniu mocy superbohaterów Batman (Mroczny Rycerz) zawsze trochę odstawał. Żadnych ponadludzkich mocy, nieziemskiego pochodzenia czy mutacji, tylko upór i mordercze treningi zwykłego człowieka. Jest coś, bez czego byłoby jeszcze trudniej. To odziedziczona po rodzicach fortuna, o jakiej innym mieszkańcom Gotham nawet się nie śniło. Ty także wzdychasz ciężko patrząc na jego Batmobil? Widzisz ukłucia zazdrości o nowe kostiumy i gadżety, na twarzach Twoich przyjaciół?

Paniczu Bruce, pozwól, że zaprezentuję Twój nowy ekwipunek. Na stanie mamy pełną nietoperzową garderobę, która wytrzyma spotkanie nawet z Riddlerem czy Two-Facem. Wybierz spośród bogatej kolekcji plecaków, koszulek, spodni czy czapek ze skrzydlatym logo. A gdy wstanie świt w Gotham, możesz dokończyć niedopitą kawę z kubka z wizerunkiem najtwardszego z obrońców miasta. Od dziś możesz poczuć się jak prawdziwy dziedzic rodu Wayne. Pozwól, że Alfred poda Ci nowy portfel, oczywiście z nietoperzem. Niech każdy złoczyńca zauważy od razu, z kim ma do czynienia. Szczególnie gdy na Twojej ścianie zawiśnie replika Batarang'u. Batman gadżety to szeroka oferta kolekcjonerska w naszym sklepie.

Gotham City Cię potrzebuje, Gotham City Cię wzywa ... .

Jeżeli już mowa o złoczyńcach, chyba nie ma nikogo, kto nie słyszałby jeszcze o Jokerze i jego partnerce Harley Quinn. Charakterystyczny makijaż o aż nazbyt serdecznym uśmiechu i kolorowa garderoba to jego znaki rozpoznawcze. Możesz się im przyjrzeć bliżej dzięki figurkom z kompletem postaci z Gotham, oczywiście na licencji i wykonanych tak starannie, aby zadowoliły nawet najbardziej wymagające oko. Batman figurki w bogatej ofercie dostępne w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Znajdzie się i coś dla fanów akcji – wierne Batman repliki: Batarangi, kostiumy, rękawice czy torby na siłownię, które uprzyjemnią proces budowania kondycji godnej Mrocznego Rycerza. Zabierz ze sobą gadżety z Mrocznego Rycerza (Batmana) i ruszaj na łowy! :)