Pokemon inne gadżety

Aktywne filtry

Pika, Piiika... Pikachu!!! Tak - nie musicie wyjmować z plecaka swoich Pokedexów, bo już wiecie - ten żółty stwór przed Wami to najprawdziwszy Pikachu - elektryczny pokemon. Chyba nie jednak nie jest zadowolony z Twojego towarzystwa... na jego policzkach zaczynają pojawiać się małe wyładowania elektryczne, chyba czas zrobić krok w tył...

Gadżety Pokemon - złap je wszystkie!

Ash Ketchum - jeden z głównych bohaterów serii Pokemon, również nie miał łatwo ze swoim krnąbrnym Pikachu, który to nie przepadał za zamykaniem go w Pokeballu. Na szczęście inne Pokemony preferowały podróż w taki sposób, dzięki czemu Ash mógł zdobywać kolejne odznaki trenerskie i poznawać gatunki mieszkające w najdalszych zakątkach regionu Kanto - a Wy wraz z nim!

Czekaj - nie zapomnijcie zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety! Pokemon i jego trener z pewnością znajdą u nas coś dla siebie - nie tylko na podróż w nieznane (stylowe czapki i koszulki), ale także na chwile relaksu... w końcu, któż by nie chciał się przytulić do maskotki w kształcie Bulbasaura lub Eevee? Dla tych, którzy póki co nie planują wyruszania z przytulnego Pallet Town też coś mamy - najwyższej jakości, licencjonowane figurki, które doskonale będą prezentować się na biurku (nie tylko w laboratorium profesora Oaka!)

Pokemon - świat uwielbiany przez miliony

Gry z serii Pokemon, a potem także anime, zdobyły fanów na całym świecie. Od 1996 roku pojawiło się wiele tytułów, opowiadających o losach kolejnych młodych trenerów Pokemon. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim gry na konsole Nintendo - Game Boy, DS, 2DS oraz 3DS i najnowszą - Switch. Od 2016 roku gracze mają możliwość łapania Pokemonów za pomocą aplikacji Pokemon Go, która pozwala na zabawę bezpośrednio z poziomu smartfona.

Kolekcję gier doskonale uzupełniają gadżety z serii Pokemon, które ucieszą każdego fana tytułu. Figurki, pluszaki i inne gadżety Pokemon świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla trenera małych stworków - niezależnie od jego wieku.

To jak - gotowi, by złapać je wszystkie?