Dragon Ball figurki

Aktywne filtry

Dragon Ball to kultowy tytuł - jeden z niewielu, które w latach 90-tych przyciągały przed telewizory rzesze polskich dzieciaków. Wielu dzisiejszych trzydziestolatków z łezką w oku wspomina te czasy - szaleńczy bieg ze szkoły, byle tylko zdążyć przed śpiewaną po francusku czołówką ...

Dragon Ball - Figurki, o których marzyliśmy

Seria Dragon Ball na ekranach polskich telewidzów pojawiła się w roku 1999 roku. Ówcześni fani anime oglądali Son Goku, Bulmę i Vegetę we francuskiej wersji, okraszoną polskim lektorem. Końcówka lat 90-tych była jednak okresem, w którym figurki i gadżety z ukochanymi postaciami nie były jeszcze tak popularne, a o prawdziwych Action Figure z Dragon Ball mogliśmy jedynie pomarzyć.

Na szczęście, dzisiaj sytuacja wygląda inaczej - wystarczy spojrzeć na wirtualne półki naszego sklepu! Znajdziecie na nich figurki ze wszystkich odsłon serii: Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT oraz najmłodszej - Dragon Ball Super. Figurki przedstawiają naszych ulubionych bohaterów, m.in. Bulmę (w charakterystycznej sukience, doskonale znanej fanom pierwszej serii), rubasznego Genialnego Żółwia, czy też Gohana, w jego dziecięcej postaci.

Figurki z serii Dragon Ball mogą przyjmować różne pozycje i odwzorowywać różne sceny lub postacie. Posiadają także różne wymiary. Możliwości jakie dają zabawki typu action figure doskonale prezentuje figurka przedstawiająca Piccolo, dumnego Nameczanina - wystarczy kilka ruchów, by z z poirytowanego zachowaniem towarzyszy, zamienił się w wojownika gotowego do walki!

Figurki Dragon Ball - dla prawdziwego kolekcjonera

Dragon Ball to tytuł, który łączy pokolenia. Pierwsi polscy fani dziś już są dorośli i podobnie jak bohaterowie ukochanej serii, pokazują swoim dzieciom świat. Czy nie ma fajniejszej wymówki do wspólnej zabawy figurkami Dragon Ball? Wykonane z wysokiej jakości materiałów z pewnością poddadzą się woli trochę mniejszych rąk. Uwaga tylko na Smocze Kule ... te, niezależnie od właściciela, mają tendencje do znikania na dłuuugie miesiące!