Filtruj według

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 176,00 zł

Tematyka

Tematyka

Bohater

Bohater

Batman figurki

Aktywne filtry

Fascynujący świat Batmana

Batman to bohater, którego nie sposób jest nie znać. Ten jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na świecie zadebiutował w komiksach już w maju 1939 roku. Od tamtej pory urósł do rangi symbolu i podpory całego wydawnictwa DC Comics. Od tego czasu też przeniósł się na ekrany telewizji i kina.

O Batmanie zrobiło się głośno, gdy powstała słynna już i w wielu kręgach wręcz kultowa, trylogia Nolana – Mroczny Rycerz. Figurki z tej serii nadal cieszą się ogromnym powodzeniem, bo Nolanowi udało się osiągnąć coś, o czym wielu reżyserów może tylko marzyć – stworzył ponadczasowe dzieło z legendarną już rolą Heatha Ledgera w niezapomnianej roli Jokera, która wyniosła tę postać na zupełnie nowy poziom. Dziś już każdy wie kim jest Mroczny Rycerz. Figura przedstawiająca Batmana będzie doskonałą ozdobą kolekcji każdego fana – tak samej postaci, jak i nolanowskiej trylogii.

Gotham City Cię wzywa. Odważysz się?

Wszyscy doskonale wiemy, jakim miastem jest Gotham City. Równie piękne, co mroczne, przyciąga i odpycha. Wprowadza nas w świat przestępstw, zbrodni, bohaterstwa i nadziei. To tam w świetle neonów i ulicznych lamp nocami toczą się odwieczne walki dobra ze złem. Gotham City jest jak kocioł, który lada chwila może eksplodować. A wszystko w ryzach trzyma właśnie Batman. Statua tego bohatera może też stać na straży porządku w Twoim domu.

Odważ się wejść do świata Gotham City – to miasto potrafi uzależnić i przyzywa do siebie wybranych. A ty? Po czyjej stronie staniesz? Będziesz bardziej jak Joker czy Mroczny Rycerz? Statua tego symbolu Gotham zawsze będzie prezentować się wspaniale.

Mroczny Rycerz – figurki godne największego z bohaterów

Istnieje wiele figur, które wyglądają jak Batman. Figurki – tak jak siły rządzące Gotham – mogą być jednak dobre lub złe. Po co masz wybierać złą jakość i zadowalać się marnymi podróbkami, skoro możesz sięgnąć po to, co najlepsze, oryginalne i licencjonowane?

Bruce Wayne nie zadowoliłby się byle czym. Nikt, kto chce się liczyć w Gotham nie może iść na kompromisy i godzić się na półśrodki. Bezkompromisowy i wybierający zawsze to, co najlepsze – taki właśnie jest Batman. Figura, którą wybierzesz może Cię przybliżyć do takiego podejścia. Sięgnij po licencjonowane i sprawdzone produkty – to one są gwarancją jakości.

W naszej ofercie znajdziecie figurki, figury, popiersia i statuy. Wszystko to co spełni oczekiwania początkujących kolekcjonerów, zaawansowanych a także i tych najbardziej wytrawnych. Otrzymujecie wysokiej jakości produkty DC Direct, Diamond Select, Iron Studios, Kotobukiya, NECA, Prime 1 Studio, Queen Studios, Sideshow Collectibles i wielu innych renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.