Wiedźmin - The Witcher

Aktywne filtry

Znasz to uczucie, kiedy kończysz dodatek Krew i wino, po raz ostatni spoglądasz na bajkową krainę Toussaint i mówisz sobie: Okej, wystarczy już tego Wiedźmina? My też nie.

Dlatego stosując się do zasady mówiącej, że Wiedźmina albo się uwielbia, albo po prostu nie miało się z nim jeszcze do czynienia, mamy dla wielbicieli sagi gadżety, obok których żaden fan nie przejdzie obojętnie!

Gotowy do walki z potworami Geralt z Rivii, pachnąca bzem i agrestem czarodziejka Yennefer, nieulękła Triss Merigold, waleczna Jaskółka Ciri oraz bard Jaskier, którego nikt nie opisze lepiej, niż on sam w swoich balladach o nieustraszonym trubadurze. Kto pierwszy u Ciebie zagości?

I pamiętaj! Kiedy zobaczysz, że na Twojej półce kończy się miejsce na kolejne gadżety, wszyscy dobrze wiemy, co to oznacza - czas kupić kolejną półkę, by uzupełnić kolekcję!Wiedźmin - licencja na zabijanie (i nie tylko!)

Każdy miłośnik sagi znajdzie tu coś dla siebie! Do wyboru między innymi statuetki, koszulki, plakaty czy puzzle z serii The Witcher, czyli Wiedźmin. Gadżety są dostępne w wielu miejscach w sieci, jednak zdecydowana większość z nich jest jak doppler - niby wyglądają ładnie, niby przypominają oryginał, ale w rzeczywistości to marne podróbki. U nas znajdziesz wyłącznie licencjonowane produkty.

Dlaczego warto kupować fanowskie gadżety z licencją? Wyobraź sobie, że musisz przyrządzić eliksir Jaskółka, ale skończył Ci się krasnoludzki spirytus. Prosisz więc karczmarza o mocny alkohol. Zamiast niego jednak w butelce znajduje się mahakamski dwójniak. Miecz się w kieszeni otwiera, prawda? Niby alkohol jak alkohol, ale eliksiru z niego nie zrobisz. Podobnie rzecz się ma z kupowaniem imitacji - ładnie się prezentują, ale gwarancji jakości brak.

Producenci Wiedźmina są arcymistrzami rzemieślnictwa, zaś osoby sprzedające produkty bez licencji to chochliki - małe, wstrętne złodziejaszki. Pamiętasz, co stało się z takim w Novigradzie... No właśnie, dlatego nikt nie chce być chochlikiem. Gwarancja oryginalności jest warta każdego orena, to znaczy złotówki!Wiedźmin - czy ukończysz misję Polowanie na prezent?

Stworzyliśmy nowe zadanie: Polowanie na prezent, w naszej wspólnej grze. Dotyczy ono zaskarbienia sobie sympatii obdarowywanej przez Ciebie osoby.

Aby wypełnić misję, zacznij od wypicia Wyśmienitego Puszczyka, który polepszy Twoją wytrzymałość w poszukiwaniach. Ochroń się znakiem Quen i przedrzyj przez podkategorie. Za pomocą wiedźmińskich zmysłów zlokalizuj produkt, który będzie doskonałym prezentem, na przykład medalion Geralta z Rivii - przecież każdy chce mieć wiedźmiński medalion. Albo smycz, którą można przy sobie nosić niczym trofeum z wiwerny. Użyj mocy znaku Yrden, złap wybrany gadżet i umieść go w koszyku, by nikt inny nie sprzątnął Ci zdobyczy sprzed nosa. Teraz wystarczy szybka wymiana orenów i trofeum zostanie dostarczone przez naszego posłańca prosto do Twojego domu.

To jak, robimy interes :)?