Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 18 550,00 zł

Marka

Marka

Tematyka

Tematyka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Skala

Skala

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Seria

Seria

Jurassic Park gadżety

Aktywne filtry

Jesteś dzieckiem lat 90. i doskonale pamiętasz, gdy na ekrany wchodziły filmy z serii Jurassic Park? A może dopiero teraz odkryłeś smykałkę do paleontologii? Nieważne ile masz lat – nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie!) na odwiedzenie Parku Jurajskiego. Nowy w fandomie? Przygotuj się, bo zaczyna się jak w kinie: na początku to tylko niewinna przygoda z nowym gatunkiem, w końcu jednak wychodzi z Ciebie zębaty T-Rex polujący na kolejne gadżety. Tu pojawiamy się my, dostarczając oryginalne produkty na oficjalnej licencji. Dinozaury z wszystkich części Jurassic Park w formie figurek i zabawek, karty do gry, monety kolekcjonerskie, kubkit-shirty – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie na Monsteriada.pl.

Park Jurajski – kultowe gadżety i realistyczne statuy

Dinozauromania, która zapanowała po premierze filmów JP to nie tylko zasługa efektów specjalnych, ale również niesamowitych modeli w skali 1:1. Dzięki nim licencjonowane gadżety Jurassic Park cechuje tak wysoce realistyczne wykonanie nawet w najdrobniejszych szczegółach. Zabawki z serii Jurassic Park, takie jak figurki T-Rexa od Sideshow bądź Hasbro to klasyczne przykłady najwyższej jakości produktów kolekcjonerskich. Dynamiczne pozy i ręczne malowanie nadają figurom nad wyraz żywy wygląd. Szukaj również kultowych replik rekwizytów i poczuj się jak filmowy bohater.

Dinozaury z Parku Jurajskiego – na prezent i na Twoją półkę

Szukasz prezentów dla dziecka? Serce młodego fana zabije mocniej na widok gadżetów z Parku Jurajskiego. Statua majestatycznego Brachiozaura, a może inteligentnego Welociraptora? Znajdziesz u nas figury w imponujących rozmiarach oraz wersje miniaturowe – na każdą kieszeń i wysokość półek. Monsteriada.pl to nie tylko zabawki dla dzieci! Szukaj u nas wymarzonego podarunku dla chłopaka, siostry czy przyjaciela zafascynowanych dinozaurami z Jurassic Park. Nasze gadżety to niezapomniana pamiątka na długie lata.