Klocki LEGO®

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zbuduj świat ze swoich snów z Klockami LEGO® od Monsteriada

Znasz to uczucie, gdy wraz z kolejnym ułożonym klockiem przed Tobą wyłania się budowla, pojazd lub ulubiony bohater? Klocki LEGO® zdołają w każdym obudzić dziecko i przywołać najpiękniejsze chwile z wczesnych lat. Te kultowe zabawki są nieustannie odkrywane na nowo zarówno przez młode pokolenia, jak i dorosłych pasjonatów. Należysz do jednych z nich? Zobacz, jakie zestawy znajdziesz w naszej ofercie!

Czekają Cię emocjonujące momenty podczas odgrywania scenek z dinozaurami z najnowszymi LEGO® Jurassic World. Z kolei starannie zaprojektowane budowle LEGO® Harry Potter przeniosą Cię do czarodziejskiego świata pełnego nostalgii i najlepszych wspomnień. Buduj, kolekcjonuj i baw się dostępnymi w naszym sklepie zestawami.

Wielbiciele LEGO® Disney z pewnością zakochają się w tematycznych kompletach z mini figurkami inspirowanymi ich ulubionymi postaciami. Już od lat ogromną popularnością cieszą się klocki LEGO® Kraina Lodu (Frozen) nawiązujące do przygód uwielbianych przez dzieci Elsy i Anny. Doskonałym wyborem dla młodszych są również pudełka LEGO® Super Mario zachęcające do interaktywnej zabawy.

Zestawy klocków do kolekcjonowania i do zabawy

Klocki LEGO® przestały być jedynie domeną dzieci. Coraz więcej dorosłych zaczyna kolekcjonować zestawy, a nawet traktować je jako sposób do inwestowania swoich oszczędności. Co ciekawe, ze względu na brak wznowień i limitowany nakład, zwrot takiej inwestycji może być bardzo wysoki! Wśród zestawów będących obecnie na czasie, których zakup szczególnie się opłaca, wymienia się LEGO® Star Wars, LEGO® Marvel czy LEGO® Avengers.

Zestawy klocków to także znakomity pomysł na prezent! Szukasz upominku dla miłośnika seriali? LEGO® Stranger Things z pewnością trafi w gusta nieco starszych legomaniaków. Z kolei młodsi fani komiksowych przygód superbohaterów chętnie zbudują coś z serii LEGO® Spider-Man i LEGO® Batman.

To nie wszystko! W ofercie Monsteriada.pl znajdziesz zabawki z takich serii, jak: Władca Pierścieni i Hobbit, Alien i Predator, Wiedźmin, Dragon Ball, Transformers, Fantastyczne Zwierzęta, DC Comics, Mortal Kombat.