Filtruj według

Cena

Cena

  • 211,00 zł - 21 035,00 zł

Marka

Marka

Tematyka

Tematyka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Skala

Skala

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Seria

Seria

Statuetki i Statuy

Aktywne filtry

Monsteriada.pl to sklep obok którego nie możesz przejść obojętnie, jako miłośnik, fan i kolekcjoner gadżetów filmowych, gadżetów z gier oraz szeroko pojętej popkultury.

W ramach kategorii produktów jaką są figurki kolekcjonerskie, mamy przyjemność zaoferować Państwu statuetki i statuy wiodących producentów. Dzięki współpracy z największymi twórcami licencjonowanych gadżetów, jesteśmy w stanie dostarczyć statuy w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie bez problemu znajdziecie statuy takich producentów jak: Prime 1 Studio, Weta Workshop, NECA, Sideshow Collectibles, Queen Studios, Beast Kingdom Toys, Kotobukiya, Banpresto, DarkSide Collectibles Studio i wielu innych.

Statuetki i statuy z najpopularniejszych produkcji popkulturowych

Sprawdź jakie przygotowaliśmy dla Ciebie: statua Star Wars, statua Alien, statua Władca Pierścieni i Hobbit, statua Predator, statua Wiedźmin, statua Dragon Ball, statua Mortal Kombat, statua Jurassic Park i Jurassic World czy statua Transformers. Wszystko oryginalne i na oficjalnej licencji.

Statuy i statuetki jako gadżety kolekcjonerskie - gdzie kupić

Na naszych wirtualnych półkach, w naszym geekowskim sklepie znajdują się zarówno te mniejsze statuetki, jak i duże, potężne, kilkudziesięcio-kilogramowe statuy o naprawdę imponujących rozmiarach i scenach wywołujących kolosalne wrażenie. Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i w pełni zaspokoi swoje kolekcjonerskie żądze :).

Jeżeli jednak zdarzyłoby się tak, że nie znalazłeś gadżetu, który poszukujesz, napisz do nas a postaramy się znaleźć go i sprowadzić specjalnie dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a potrzeby naszych Klientów stawiamy na priorytetowej pozycji.