Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 236,00 zł

Marka

Marka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Super Mario Bros

Aktywne filtry

Czerwona czapka, spory nos, a pod nim sumiasty wąs... to może być tylko Mario! Radosny hydraulik od 1985 roku kolekcjonuje ukryte monety, eliminuje grzybki i zwinnie nurkuje w kolejnych rurach. Wszystko po to by dostać się do Księżniczki Peach i uwolnić ją z rąk żółwia Bowsera.

Super Mario Bros - hydraulik, który zawojował serca graczy

Super Mario Bros to kultowa gra, zapisana w kanonie klasycznych tytułów przeznaczonych na konsole. Na planszach, nad którymi głowili się pierwsi fani Mario, opartych zostało setki kolejnych gier, pochodzących zarówno z nurtu mainstream, jak i indie. Gra jest też źródłem legendarnych już haseł, m.in "Thank You Mario! But our princess is in another castle", które kończy każdy level gry i zapowiada konieczność "czyszczenia" jeszcze jednego...

Super Mario oraz jego brat Luigi na stałe zadomowili się także w popkulturze, gdzie funkcjonują jako jedni z przedstawicieli Nintendo - firmy odpowiedzialnej za całe to zamieszanie. Marka dba o to, by radośni hydraulicy nie zostali zapomnieni - na rynku wciąż pojawiają się nowe odsłony ich przygód - np. wyścigi Mario Kart oraz licencjonowane gadżety Super Mario Bros.

Super Mario Bros - gadżety, które ubarwią szary dzień

Mario i jego brat Luigi (którego można spotkać nie tylko w klasycznych tytułach z serii ale także w jego solowych przygodach,m.in. w Luigi's Mansion) wskoczyli również na gadżety, na które natkniecie się w naszym sklepie! Wśród nich znajdziecie nie tylko figurki przedstawiające skocznych hydraulików ale także kubki i skarbonki, przywołujące na myśl znane z gry cegiełki. W Super Mario Bros ukryte są w nich monetki oraz grzybki, które dodają bohaterom power-up'a. Uwaga - nie polecamy sprawdzać czy gadżety z Mario również skrywają w sobie rzadkie przedmioty - ceramiczne ściany mogłyby tego nie wytrzymać ...

Główni bohaterowie Super Mario Bros oraz towarzyszące im postacie, np. wesoły dinozaur Yoshi, doskonale prezentują się też na ubraniach - koszulkach, czapkach oraz innych częściach garderoby. Szykujesz się do ważnego turnieju Mario Kart? Gadżety z wizerunkiem kierowcy Twojego karta dodadzą Ci pewności siebie i onieśmielą przeciwników! W odpowiednie przedmioty możesz wyposażyć również swoich kibiców - koszulki występują w rozmiarach damskich i męskich.

Super Mario - hydraulik pełen wigoru!

Od premiery Super Mario Bros minęło już ponad 35 lat, Grzybowy Świat oraz jego mieszkańcy nie wydają się jednak być podatni na upływ czasu. Gadżety z Super Mario Bros to także prezenty, które ucieszą wszystkich wielbicieli kultowej gry Nintendo, niezależnie od wieku. Może więc czas na rodzinną próbę pokonania Koopa i odbicia Bowserowi Księżniczki Peach?