Filtruj według

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 18 550,00 zł

Marka

Marka

Tematyka

Tematyka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Skala

Skala

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Seria

Seria

Jurassic Park i Jurassic World

Aktywne filtry

Jakie szanse miałby Spinozaur w pojedynku z Indominusem Rexem? Czy wielkość filmowego Mozazaura odpowiadała rzeczywistości? Jeśli potrafisz odpowiedzieć na te pytania bez zaglądania do internetu, to znak, że dinozaury to Twój konik… albo jesteś paleontologiem :). My też wiemy co nieco o tych prehistorycznych gadach, dlatego zapraszamy Cię na wycieczkę na prywatną Isla Nublar znaną dziś jako Monsteriada.pl. Mamy tu gadżety z uniwersum Jurassic Park oraz Jurassic World dla młodszych i starszych podróżników.

Fani zawsze znajdą sposób

Jurajski świat przyciąga fanów już od dobrych kilku dekad. Książki Michaela Crichtona i seria filmów zapoczątkowana przez Spielberga obudziły w nas pradawną żądzę przygody drzemiącą niczym komar zatopiony w bursztynie. Odkryj naszą ofertę licencjonowanych produktów sygnowanych oryginalnym logo uniwersum. Przenieś się do miejsca, gdzie królują dinozaury i wybierz unikatowe gadżety, takie jak statua doktora Malcolma prosto z filmowego kadru, która zyskała dziś status popularnego mema. Zapoluj na repliki z planu, a na najbliższą wyprawę koniecznie zabierz ze sobą plecakt-shirt godny kozackiego trenera Raptorów.

Najlepsze prezenty z Parku Jurajskiego

Obydwie trylogie ze świata Jurassic Park to prawdziwa kopalnia pamiątek i gadżetów. Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika tych kultowych filmów, masz ogromne szczęście – u nas znajdziesz całą masę pomysłów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów. Najciekawsze dinozaury jako zabawki? Tylko na Monsteriada.pl odkryjesz zaginiony świat pradawnych roślino- i mięsożerców w postaci figurekbreloków i wielu innych produktów kolekcjonerskich. Spełnij marzenie kogoś, kto czeka, aby postawić na półce swój model Triceratopsa lub ozdobić pokój mapą Parku Jurajskiego.