Filtruj według

Cena

Cena

  • 170,00 zł - 7 556,00 zł

Marka

Marka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Seria

Seria

Hobbit figurki

Aktywne filtry

Erebor – stolica bogactw

Opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie w krasnoludzkich rodzinach mówią o niezliczonych skarbach, do których dotarli górnicy spod Samotnej Góry. Bogactwa tak nieograniczone, że zainteresował się nimi sam Smaug Potężny, największy spośród smoków swojej epoki.

Marzy Ci się kolczuga z mithrilu? A może arcyklejnot Thraina? Dzisiaj nie musisz już toczyć walki na śmierć i życie z ognistą bestią. Znajdziesz je w naszej ofercie pośród figurek z Hobbita. Witaj w skarbcu Ereboru.

Kompania Thorina Dębowej Tarczy

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem powieści J. R. R. Tolkiena, czy bardziej przemawia do Ciebie filmowa adaptacja Petera Jacksona, trudno wyobrazić sobie mężniejszą kompanię od tej krasnoludzkiej. Chociaż walka o Erebor wydawała się skazana na porażkę, odwaga i odrobina sprytu pomogły odnieść zwycięstwo. Z naszymi gadżetami kolekcjonerskimi ze Śródziemia możesz spróbować własnych sił – opracować własną strategię odzyskania miasta, przeprowadzenia ataku na smoka, a może zabrałbyś na tę wyprawę zupełnie innych kompanów? Kolekcjonuj figurki akcji, statuy i figury z Hobbita oraz ciesz się skarbami Ereboru jak prawdziwy Król pod Górą!

Świat Hobbita

Każdy fan dobrze wie, że opowieść Bilba to nie tylko krasnoludy i ich stolica, ale także dzielni ludzie z miasta Dale czy elfy z Leśnego Królestwa. Warto też wspomnieć o Gandalfie, dzięki któremu nie tylko udało się zebrać kompanię Thorina, ale także zjednoczyć 5 armii. W naszym sklepie odnajdziesz figurki akcji wszystkich tych bohaterów, dzięki którym możesz odtworzyć przebieg wydarzeń. Znajdziesz w naszej ofercie także okazałe statuy z Hobbita. Gadżety wykonane są z największą starannością, a dbałość o każdy szczegół zadowoli nawet najwybredniejszego fana. Będą idealnym prezentem dla kolekcjonera i inspiracją do zabawy dla młodszych fanów świata Hobbita. Zbierz więc drużynę i ruszaj we własną Daleką Podróż :)