Władca Pierścieni gadżety

Aktywne filtry

Zostań władcą wszystkich gadżetów

Ciągle nucisz pod nosem „Concerning Hobbits”? Zasypujesz znajomych ciekawostkami z planu trylogii Petera Jacksona, a w swojej biblioteczce zgromadziłeś wszystkie wydania książek Tolkiena? Witaj na Monsteriada.pl! Tu na fanów Władcy Pierścieni czekają licencjonowane gadżety kolekcjonerskie – do imponowania i używania na co dzień w formie praktycznych i funkcjonalnych przedmiotów. Wszystkie prezentowane w naszym sklepie produkty są niczym mithrilowe wyroby łączące staranne wykonanie z wysoką jakością materiału.

Nieważne, czy jesteś zagorzałym wielbicielem książkowego pierwowzoru, czy pokochałeś przede wszystkim filmy (i jesteś w stanie wybaczyć nieobecność Toma Bombadila). Nie pytamy, czy regularnie odwiedzasz konwenty, wciąż grasz w LOTR'a, a swojego pupila nazwałeś na cześć jednego członków Drużyny Pierścienia. Mamy pełne wyposażenie dla każdego fana LOTR, nawet jeśli oglądałeś serię raptem dwadzieścia razy ... .

Władca Pierścieni – gadżety kolekcjonerskie

Nasz sklep zaskoczy Cię mnogością oferowanych produktów. Zagraj w szachowej bitwie o Śródziemie figurami, które odwzorowano z najdokładniejszą precyzją. Odważysz się stanąć po stronie Mordoru i sięgać po czarne jak krew orków pionki? Gdy Twój pokój spowiją mroki, skorzystaj z oryginalnego świecznika imitującego laskę Gandalfa, i rozjaśnij ciemności, tak jak czarodziej zrobił to w kopalniach Morii. Ale zaraz, czy Ty właśnie myślisz o jedzeniu? Jeżeli nie w głowie Ci elfickie lembasy, prawdopodobnie płynie w Tobie krew hobbitów. W zestawie śniadaniowym opatrzonym motywem Drużyny Pierścienia zjesz nie tylko pierwsze i drugie śniadanie, ale i lunch, obiad, kolację, podkurek, podwieczorek i każdą inną przekąskę.

Nie zapomnij o naszych zestawach prezentowanych, którymi obdarujesz fana Władcy Pierścieni – takimi gadżetami zaskarbisz sobie przyjaźń godną Froda i Sama… chyba, że Twój wewnętrzny Gollum zagarnie wszystko dla siebie. Dla was.

Dołącz do drużyny Monsteriada.pl

Jak Boromir przypomina nam za każdym razem, wiemy, że nie można tak po prostu wejść do Mordoru. Na szczęście z nawigacją po Monsteriada.pl nie będziesz miał żadnego problemu. Nieustannie poszerzamy asortyment gadżetów kolekcjonerskich z Władcy Pierścieni o nowe egzemplarze, tak abyś mógł je wszystkie odnaleźć i zgromadzić! A jest już ich naprawdę sporo! Bądź na bieżąco i śledź nasze nowości. Być może to tu znajdziesz swój Jedyny Pierścień? Jedno jest pewne – gdyby tylko wzrok Saurona miał większy zasięg, jego oko już dawno by tu zajrzało.