Wiedźmin figurki

Aktywne filtry

Najsłynniejszy Biały Wilk powraca i ponownie sieje spustoszenie wśród nieprzyjaciół. Za odpowiednią sumkę orenów w sakiewce Geralt jest gotów podjąć się kolejnego zadania. A Ty, na co czekasz? Jeśli dotarłeś aż tutaj, zapewne planujesz łowy na najbardziej pożądane trofea z serii The Witcher, czyli figurki ulubionych bohaterów niemal żywcem wyciągnięte z gier od CD Projekt RED. Daj się zaskoczyć niewiarygodną dokładnością detali oraz imponującymi rozmiarami naszych produktów. Pospiesz się, ilość statuetek jest limitowana!

Wiedźmin i spółka, czyli figurki kolekcjonerskie

Na Monsteriada.pl czekają ja Ciebie figurki z serii The Witcher od Prime 1 Studio, Dark Horse oraz wielu innych dostawców. Kupując licencjonowane gadżety od tych producentów, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania. Rozpocznij swoją kolekcję od samego Rzeźnika z Blaviken w zbroi cechu Niedźwiedzia lub wybierz inną postać ze świata Wiedźmina. Statua fiołkowookiej Yennefer to spełnienie marzeń wielu czytelników, widzów i graczy, ale może jednak bliżej Ci do walecznej „Jaskółki” Ciri? Nie zapominajmy o najbarwniejszych członkach kompanii Geralta, czyli Jaskrze i Regisie. Ich figurek nie może zabraknąć w kolekcji wiernego miłośnika serii. Natomiast jeśli spodobała Ci się postać przywódcy Dzikiego Gonu, Eredina Bréacc Glas, z III odsłony gier The Witcher, jego hipnotyzująca figura zrobi na Tobie nie mniejsze wrażenie. Koniecznie sprawdź nasze wszystkie propozycje!

Statuetki The Witcher od Prime 1 Studio, Dark Horse i innych producentów - idealne na prezent

Dzięki nowej serialowej adaptacji, wiedźmińska seria przeżywa swój złoty okres – to idealny czas, aby zaopatrzyć się w limitowane figurki na Monsteriada.pl. Zrób miejsce na półkach – u nas kupisz realistycznie wykonane figury, figurki, popiersia i statuy Twoich ulubionych bohaterów w różnych rozmiarach, wersjach i wariantach. Dla starych wyjadaczy i nowych fanów gier Wiedźmin, figura Geralta, Triss czy Yennefer będzie świetnym pomysłem na prezent. Zaskocz bliską osobę, obdarowując ją gadżetami od czołowych producentów.