Puzzle

Aktywne filtry

Keep calm i… układaj puzzle

Dla jednych sposób na relaks, dla innych trudne wyzwanie do podjęcia. Puzzle mają swoich wielbicieli zarówno wśród młodszych, jak i dorosłych. Różnią się skomplikowaniem, liczbą elementów, no i oczywiście obrazkiem do ułożenia. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe puzzle dla dzieci i dla młodzieży oraz trudniejsze puzzle dla dorosłych. Wszystkie produkty pochodzą od znanych producentów: Wrebbit, PHD Merchandise, Clementoni, Ravensburger (Ravens), Mondo, Fizz Creations, Winning Moves, Fizz Creations, USAopoly, Revell, Aquarius, Half Moon Bay, Noble Collection, Dark Horse, SD Toys, Happy Well.

Układaj puzzle przedstawiające bohaterów bajek, filmowe plakaty lub oryginalne grafiki. Sprawdź, jak dobrze znasz szczegóły swoich ulubionych scen i znajdź brakujące elementy! Z nami możesz zacząć na każdym poziomie trudności – oferujemy puzzle 1000, 1500, 5000 oraz więcej!

Lubisz trudne zadania? Wybierz puzzle challenge lub puzzle impossible, które nie tylko zawierają tysiące elementów, ale których obrazek do ułożenia stanowi prawdziwe wyzwanie! Dla tych, którzy oprócz samego układania lubią podziwiać efekty swojej pracy polecamy puzzle 3D oraz puzzle 4D. Powstałe budowle przestrzenne mogą stanowić doskonałą dekorację i dodatek do fanowskiej kolekcji gadżetów.

Najpiękniejsze puzzle dla fanów od Monsteriada!

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne puzzle dla dorosłych z przepięknymi zdjęciami i grafikami. Wiele z ilustracji widocznych na zestawach zostało stworzonych specjalnie na życzenie producentów. Dzięki temu takie puzzle to nie tylko okazja do spędzenia czasu, ale i gratka dla prawdziwych fanów!

Podaruj puzzle challenge osobie, która lubi łamigłówki i sprezentuj puzzle dla dzieci z bajkowej kolekcji młodemu entuzjaście układanek. Szukaj również innych pomysłów na prezenty w naszym asortymencie. Oferujemy tematyczne gry i zabawki z popularnych fandomów, m.in. Star Wars gadżety, Harry Potter, Hobbit i Władca Pierścieni, Dragon Ball, Wiedźmin, Jurassic Park, Mario Bros i wiele innych.

Masz pytania? Szukasz konkretnego produktu? Napisz do nas, a chętni Ci pomożemy!