Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 075,00 zł - 2 326,00 zł

Tematyka

Tematyka

Bohater

Bohater

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Hobbit repliki

Aktywne filtry

Hobbit, czyli niezwykła podróż po Monsteriada.pl

Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z Bilbo Bagginsem i kompanią krasnoludów. Rozsiądź się wygodnie i przygotuj na to, że po wyprawie na stronę Monsteriada.pl Twój dom będzie lepiej zaopatrzony niż zbrojownie Ereboru. Znajdziesz u nas repliki broni białej z trylogii filmowej Hobbita – wszystkie na oficjalnej licencji, wykonane z najdrobniejszą dbałością o szczegóły! Dzięki nam przekonasz się o wyjątkowości mieczy wykutych w pradawnym Gondolinie, elegancji ostrzy z Leśnego Królestwa czy solidności toporów bojowych krasnoludzkiej produkcji.

Nasza oferta to nie tylko repliki broni ale również wielu gadżetów filmowych. Biżuteria, Jedyny Pierścień, krasnoludzkie monety czy kontrakt spisany z Bilbo? To tylko niewielka część dostępnych dobrodziejstw w naszym sklepie.

Najlepsza broń w Śródziemiu w Twoim domowym arsenale

Nieważne, czy bliżej Ci do spokojnego hobbita, czy do rubasznego krasnoluda – dla każdego mamy prawdziwe arcydzieła sztuki wojennej. Może drzemie w Tobie mały Gollum, który pragnie zapolować na swój ssskarb? U nas jest na co polować! Znajdziesz tu repliki najsłynniejszych egzemplarzy broni białej stworzonej przez Tolkiena oraz innych gadżetów filmowych. Bez obaw, nasze rekonstrukcje nie przypominają dekoracji z radzieckiej wersji Hobbita. Każdy pojedynczy model odwzorowany został wraz ze szczegółami przez profesjonalnych rzemieślników ze studia United Cutlery Brands, Noble Collection oraz innych renomowanych producentów.

Wyobraź sobie, że trafiasz do trollowej jaskini pełnej zrabowanych kosztowności. Czeka tam na Ciebie nie tylko najlepsza broń w Śródziemiu: majestatyczny Orkrist, niepokonany Młot na Wroga, czyli gandalfowy Glamdring oraz jarzące się w ciemności Żądło. Który ze słynnych mieczy chciałbyś zagarnąć do swojej kolekcji? A może wolisz coś, czym jeszcze bardziej zaimponujesz znajomym, jak noże bojowe Legolasa bądź łuk ze strzałami? – te same, których elficki książę używał w Hobbicie oraz we Władcy Pierścieni.

Nie zwlekaj z wyborem – oferowane przez nas przedmioty znikają szybciej niż Bilbo po włożeniu Jedynego Pierścienia!