Filtruj według

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 11 616,00 zł

Marka

Marka

Bohater

Bohater

Producent

Producent

Skala

Skala

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Seria

Seria

Jurassic World gadżety

Aktywne filtry

Skąd to znamy: ludzie zamykają dinozaury w klatkach, dinozaury uciekają i zjadają ludzi. W Jurassic World historia się powtarza, ale tym razem park funkcjonuje tak, jak marzył o tym John Hammond, ... do pewnego stopnia. Fani oryginalnej serii mogą odetchnąć z ulgą – twórcy nie zawiedli, prezentując nowe gatunki i przywracając znajome gady. Kto tęsknił za starym dobrym T-Rexem, niech pierwszy podniesie rękę! Artyści wizualni przeszli samych siebie i dzięki nim możemy zaprezentować zabawki oraz gadżety z trylogii Jurassic World w najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę!

Więcej zębów? Nie ma sprawy!

Indominus Rex i Indoraptor – te dwa teropody nomen omen zdominowały nową serię. Mutacje najgroźniejszych jaszczurów sprawiły, że na sam ich widok pojawia się gęsia skórka. W naszej foercie snajdziecie m.in. Statuy Jurassic World. Co ciekawe, za projekty większości gadżetów z Jurassic World właśnie produkcji Sideshow – światowego producenta gadżetów kolekcjonerskich – odpowiadają twórcy konceptów wizualnych dla filmów! Gwarantuje to najwyższą jakość produktów. Powracają również znajome dinozaury z Parku Jurajskiego. Słynne Welociraptory z ulubieńcem Owena Grady’ego, Blue, na czele, prezentują się znakomicie w formie figurek. Teraz możesz zebrać wszystkie ulubione gatunki, również jako zabawki Funko Pop!

Jurassic World – gadżety dla małych i dużych

Mimo serii filmów o dinozaurach atakujących ludzi, przyznaj, że świetnie byłoby zobaczyć, jak wykluwają się małe gady czy przejechać się tuż obok stada Parazaurolofów. Zanim jednak na horyzoncie nie pojawi się szalony miliarder z wizją klonowania, możemy cieszyć się w zaciszu domu oryginalnymi pamiątkami z Jurassic World, takich jak statua gigantycznego Mozazaura w limitowanej edycji oraz wiele innych figurek. Na Monsteriada.pl czekają na Ciebie również kubki, breloki i monety do kolekcjonowania, a wszystko na oficjalnej licencji Universal Studios.