Władca Pierścieni figurki

Aktywne filtry

"The world is changed..."

Zaczęło się, jak wiadomo, od wykucia pierścieni - trzech dla elfów, siedmiu dla krasnoludów i dziewięciu dla ludzkich władców. A przynajmniej tak sądzono ... bo oto w ognistym wnętrzu Orodruiny w tajemnicy został wykuty jeszcze Jedyny pierścień, najpotężniejszy z nich wszystkich.

Władca Pierścieni - gadżety filmowe na wagę skarbów Morii

Wśród skarbów Monsteriady (trochę mniej przykurzonych niż w krasnoludzkim mieście) znajdziesz najlepsze gadżety kolekcjonerskie z uniwersum Władcy Pierścieni - między innymi świecidełka, które doceniłby każdy Krasnolud. Uprzedzamy - koszulka z Mithrilu w naszym świecie jest nieosiągalna - resztki tego jakże cennego materiału zostały wykorzystane na odbudowę bramy w Minas Tirith. (choć jeżeli bardzo by Wam zależało i przy odpowiednim czasie realizacji - możemy spróbować ;-) )

Wspomniane miasto było świadkiem wielu ważnych wydarzeń - podobnie jak leżące niedaleko Osgiliath. W naszej jaskini znajdziesz m.in. statuy prosto z Władcy Pierścieni. Przejdź kilka kroków dalej - na wyższej stercie złota czekają na Ciebie także inne opowieści, zaklęte w kamienne figury i statuy ... .

Elfy, krasnoludy... oraz plugastwo, które przyszło z Mordoru

Zachwyca Cię piękno i eteryczność Elfów? Nic dziwnego - mówi się, że w ich oczach jaśniej świecą gwiazdy. Wybierz jedną z figur przedstawiających bohaterów sagi! Elfy, elfami... jednak Tobie bardziej imponują krasnoludzkie rody? Podejdź bliżej, a znajdziesz coś dla siebie! Krasnoludzkie postaci, a zwłaszcza Gimli - to jeden z ważniejszych elementów historii przedstawionej w filmie "Władca Pierścieni". Figurki imitujące mieszkańców podziemnych komnat emanują siłę oraz moc, pozwalająca na podniesienie wielkiego młota bojowego. Oraz kufla z zacnym trunkiem. I kolejnych dziesięciu też.

Tolkienowskie wyobrażenie fantastycznego świata zawiera w sobie jednak nie tylko piękne, długouche elfy, przysadziste kransnoludy i wielkostope hobbity. W mrocznych zakątkach Śródziemia, a zwłaszcza w granicach Mordoru, czają się orki, trolle oraz Nieprzyjaciel ze swoimi Nazgulami. Uosobienie tych wizji, w ujęciu Petera Jacksona i jego zespołu tworzącego filmową wersję LoTR, może ozdobić teraz także twój dom! Gadżety uświetnione przez wizerunek jednego z Upiorów Pierścienia nie tylko doskonale wkomponują się w kolekcję figur z serii Władca Pierścieni, ale również nadadzą epickiego charakteru Twoim wnętrzom.

Władca Pierścieni - gadżety filmowe do Twojej kolekcji

Gadżety filmowe, w tym przede wszystkim statuy i figurki przedstawiające sceny i bohaterów Władcy Pierścieni są wykonane z krasnoludzką precyzją. Obudź w sobie kolekcjonera i zadbaj o to, by pamięć o wydarzeniach Trzeciej Ery nie zaginęła! Kto wie, może to właśnie dzięki Twoim opowieściom, miłość do Władcy Pierścieni obudzi się w kolejnym młodzieńczym sercu (i pokoleniu) ... .