Alien i Predator

Aktywne filtry

Kiedy w 1986 roku świat po raz pierwszy ujrzał jak Ripley szykuje się do odbicia małej Newt, raczej nikt nie przypuszczał że ponad 30 lat później ta scena wciąż będzie powodować szybsze bicie serca u wielbicieli serii o Obcym. Zarówno pierwsza, jak i kolejne odsłony opowieści o wojowniczej Ripley to jednak zaledwie ułamek kosmicznej historii, w której mieszają się wątki różnych pozaziemskich ras. Jeśli Ty również czujesz dreszcze, kiedy Dutch wykrzykuje "Run! Go! Get to da choppa!", to dobrze wiesz o czym mowa ...!

Predator i Obcy - gadżety kolekcjonerskie dla tych, co lubią dreszcz emocji

Ksenomorf (Xenomorph) szybko wyewoluował z pierwszej wizji Hansa Gigera i niczym Facehugger przywarł na stałe do współczesnej popkultury. Dziś może pojawić się także w Twoim domu - oczywiście w odpowiednio spreparowanej formie, bezpiecznej dla otoczenia. Figurki z serii "Obcy" to doskonały pomysł na uzupełnienie wystroju mieszkania prawdziwego wielbiciela! Nie martw się - każda statua Obcego przechodzi wnikliwe testy największych geeków w naszym zespole - możesz mieć więc pewność, że wszystkie wypustki ksenomorficznego ciała będą zgodne z jego pierwowzorem!

Bliżej Ci do doskonałych łowców z rasy Yautja? Wśród gadżetów kolekcjonerskich znajdziesz również repliki z serii "Predator" - między innymi figurki, doskonale oddające wygląd pozaziemskich myśliwych. Wybierz figurę dla siebie i postaw obok swojego miejsca pracy - Predator, w pozycji gotowej do ataku i z groźnie rozwartą zewnętrzną szczęką, będzie skuteczniejszy niż motywujące gadki w stylu Cartera Burke'a.

Alien vs Predator - kolekcjonerskie starcie

Gadżety, to obok gier i komiksów, najlepszy sposób na oddanie hołdu twórcom świata, który zawojował naszą wyobraźnię. Stwórz kolekcję postaci związanych z uniwersum! Przyjrzyj się dobrze, jak wygląda każde stadium rozwoju Ksenomorfa - od jaja aż do Matki. Nie daj się zaskoczyć przez Predatora - szczegółowa statua ustawiona obok łóżka sprawi, że w razie starcia będziesz gotowy na atak ostrzy nadgarstkowych!

Repliki z serii "Obcy" i "Predator", które znajdziesz w naszym sklepie to przedmioty kolekcjonerskie - wykonane z najwyższej jakości materiałów, doskonale oddające filmową rzeczywistość. Szukasz czegoś na prezent? Zaskocz solenizanta - prezentu lepszego niż statua ze sceną z filmu Obcy kontra Predator raczej nie znajdziesz!

Uwaga - gadżety kolekcjonerskie i repliki gatunków pozaziemskich znanych pod nazwą Obcy - Alien (wszystkie stadia rozwoju) oraz Predator (pop. Yautja) są bezpieczne:

  • działanie żrącego kwasu (krwi) zostało zneutralizowane,
  • podwójna szczęka została unieruchomiona,
  • nadmierna produkcja śluzu (w przypadku Obcych) została zastopowana.

W przypadku zakupu statuy Matki istnieje ryzyko pojawienia się jaja, szybka reakcja i ustawienie niebezpiecznego przedmiotu obok repliki Predatora powinno zapobiec dalszej przemianie w Twarzołapa (Facehugger'a) ;-).