Filtruj według

Cena

Cena

  • 205,00 zł - 246,00 zł

Gra o Tron figurki

Aktywne filtry

Witaj na naszej stronie, gdzie za pomocą gadżetów najwyższej jakości, odtwarzamy serialowe uniwersum Gra o Tron. Zapewniamy godną reprezentację wszystkim Siedmiu Królestwom i nie tylko. Znajdziesz tu figurki bohaterów zarówno Północy, Żelaznych Wysp czy Królewskiej Przystani, jak i przybyszów zza Muru. Wszystkie oferowane GOT action figures są na oficjalnej licencji, możesz więc być pewien ich jakości i zgodności z pierwowzorem. Ręcznie malowane, z dbałością o najmniejszy detal, będą stanowiły ozdobę każdego fanowskiego pokoju.

Gra o Tron figurki - który ród wybierasz?

Któremu Rodowi kibicujesz najbardziej? Cenisz odwagę Jona, przebiegłosć Cercei, a może porusza Cię bezkompromisowość Daenerys? Nasze figurki oddają każdy szczegół wyglądu, ale też charakter postaci. No i nie musisz się martwić o wybuch wojny, nawet jeżeli ustawisz je obok siebie.

Jesteś tu tylko dla smoków? Smocze figurki też mamy. Ostrożnie, są tak realistyczne, że możesz się skaleczyć o ich ostre kły! Podobnie jak błękitne spojrzenie Nocnego Króla, które aż zamraża wszystko wokół.

Walka o Żelazny Tron - figurki Gra o Tron

Nasze GOT action figures umożliwią Ci napisanie historii walki o koronę Siedmiu Królestw na nowo. Będą świetnym prezentem dla każdego fana serii, szczególnie tych, którzy nie zgadzają się z oficjalnym zakończeniem… Zbierz wszystkie GOT figurki i rozegraj to po swojemu! W kolekcji znajdziesz także dziecięce wersje bohaterów, a mini wilkory skradną serce każdemu młodszemu fanowi sagi.