Dragon Ball inne gadżety

Aktywne filtry

Jest rok 2000, biegniesz ze szkoły do domu, do rytmu wybijanego przez podzwaniający na szyi klucz. Wpadasz do przedpokoju, w biegu zrzucasz plecak, łapiesz z kuchni przekąskę i zasiadasz przed telewizorem. Jest! Widzisz znajomą czołówkę, porzucasz myśli o jutrzejsze kartkówce z matmy i oglądasz... Przed snem trenujesz przed lustrem bojowe postawy, szepcząc pod nosem "Kamehameha!".

Dragon Ball gadżety - pokolenie poszukiwaczy Smoczych Kul

Dragon Ball w wielu z nas wywołuje pozytywne wspomnienia. Nic dziwnego - jako dzieci z zapartym tchem obserwowaliśmy przygody Goku i Bulmy, poszukujących Smoczych Kul, nabijaliśmy się z rubasznego staruszka Genialnego Żółwia, czy też niecierpliwie wypatrywaliśmy odcinka, w którym bohaterowie wreszcie pokonają Komórczaka. W końcówce lat 90-tych nie było chyba dziecka, które nie słyszało o Dragon Ball, Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT. Późniejsze odsłony serii, m.in. Dragon Ball Super oraz filmy pełnometrażowe, także i dziś cieszą się dużym zainteresowaniem oddanych fanów.

Dragon Ball - figurki, które zagrzewają do walki

Powróć myślami do czasów, kiedy marzyliśmy by ewoluować na Super Saiyanina, tak jak Son Goku i Vegeta - główni bohaterowie anime "Dragon Ball". Figurki dostępne w naszym sklepie z pewnością pozwolą zrobić krok w stronę spełnienia tego marzenia! Wysokiej jakości gadżety będą doskonale prezentować się na półkach, świetnie sprawdzą się również podczas zabawy - np. w trakcie Światowego Turnieju Sztuk Walki, mającym miejsce na dywanie... emmm... na wyspie Papaya.

Gadżety "Dragon Ball" na oficjalnej licencji charakteryzuje precyzja wykonania i szczegółowość - figurki doskonale oddają temperament postaci... uwaga zatem na Chi-Chi - może krzyknąć, jeśli zostawisz na stole brudne naczynia! Przekonaj się sam - kto wie, może znajdziesz tu nawet jedną ze Smoczych Kul?