• Nowy
Noże Bojowe Legolasa Replika 1:1
search
  • Noże Bojowe Legolasa Replika 1:1

Przedsprzedaż na specjalne zamówienie

Produkt w przedsprzedaży (pre-order) na specjalne zamówienie. Nie miał on jeszcze swojej premiery (data wskazana poniżej). Data premiery może ulec zmianie. Produkt będzie wysyłany do Was jak tylko otrzymamy go od producenta/dystrybutora. Zapraszamy do rezerwacji i składania zamówień. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępności produktu - zapraszamy!

Sprawdź dlaczego warto zakupić produkt w przedsprzedaży sprowadzany na specjalne zamówienie.

Noże Bojowe Legolasa Replika 1:1


Noże bojowe Legolasa to replika broni 1:1 od United Cutlery

1 625,50 zł
Brutto
Ilość
Preorder (Przedsprzedaż)

W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo tylko oryginalne produkty na oficjalnej licencji. Nie jesteśmy producentem gadżetów. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji światowej/europejskiej/polskiej. Nie sprzedajemy podróbek. Jesteśmy świadomi, że za oficjalnym kanałem dystrybucji, przede wszystkim stoi jakość wykonania i trwałość produktu. Wszystkie materiały użyte przez producenta posiadającego licencję są zdecydowanie lepszej jakości aniżeli tańsze imitacje. Dbamy o to aby w naszym sklepie nie było produktów niewiadomego źródła, a wszystkie licencjonowane gadżety, które oferujemy są zatwierdzone przez właściciela marki. 

Ponadto, dzięki naszej wieloletniej współpracy z wieloma cenionymi markami, producentami i dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą nieustannie staramy się poszerzać o nowe produkty, o nowych dystrybutorów, producentów a także i o nowe tematyki/uniwersa :).

Statusy produktów jakie możesz spotkać w naszym sklepie:

Dostępny - produkt dostępny od ręki na naszym magazynie. Czas wysyłki 24-48 godzin.

Przedsprzedaż - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), czekamy na jego dostawę, można składać zamówienia. Więcej informacji.

Przedsprzedaż na specjalne zamówienie - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Specjalne zamówienie - produkt dostępny u producenta/dystrybutora, sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Niedostępny - produkt wyprzedany bądź niedostępny już w sprzedaży. Możesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności

Chcesz zaoszczędzić czas, bądź po prostu nie masz technicznej możliwości w danej chwili złożyć zamówienia na sklepie internetowym? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Zamówienie możesz złożyć także telefonicznie.

Kontakt: +48 503 028 506.

Czekamy na Twój telefon codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-20:00

Legolas, syn króla Mrocznej Puszczy, Thranduila z plemienia Szarych Elfów, był jednym z członków wykreowanej przez J.R.R. Tolkiena Drużyny Pierścienia. Poznajemy go przede wszystkim jako doskonałego łucznika i zwiadowcę, który wielokrotnie pomaga swoim kompanom wybrnąć ze śmiertelnie niebezpiecznych sytuacji. Nie sposób również zapomnieć niezwykłego wątku jego przyjaźni z krasnoludem Gimlim, która rozwinęła się mimo zupełnie niesprzyjających warunków.

Noże Bojowe Legolasa

W książkowym opisie wymarszu z Rivendell, Legolas oprócz śmiercionośnego łuku wyposażony jest również w długi, biały nóż. Ponieważ, gdy wrogowie czają się na każdym zakątku, dwa noże są bardziej użyteczne niż jeden, twórcy filmowej adaptacji Petera Jacksona nie poskąpili walecznemu elfowi drugiej klingi – widzowie mogli podziwiać je w akcji podczas spektakularnej sceny walki na Amon Hen. Obydwa noże bojowe Legolasa są pięknie przyozdobione elfickimi motywami dekoracyjnymi przywodzącymi na myśl szacunek, jakim leśny lud darzył przyrodę. Rzemieślnicy przedsiębiorstwa United Cutlery Brands wykonali oręż z budzącą podziw starannością z zaostrzonej stali nierdzewnej, z którą należy oczywiście zachowywać szczególną ostrożność. Repliki filmowej broni na oficjalnej licencji odwzorowano w skali 1:1, ich długość wynosi 57 cm, a długość samego ostrza 40 cm. Każdy z noży Legolasa został wykonany z pełnym trzpieniem (full tang), zapewniając trwałość konstrukcji. Klingi przyozdobiono złocistym wzorem z zastosowaniem techniki intaglio, a rękojeści wykonano z solidnego amerykańskiego dębu zwieńczonego głowicą z lanego metalu.

Ostre, jak syn króla Mrocznej Puszczy

Wysokiej jakości Elfickie noże ze Śródziemia, staną się fantastyczną ozdobą każdego wnętrza, przywodząc na myśl najbardziej widowiskowe sceny bitewne z filmowej adaptacji tolkienowskiej trylogii. Obdarowanemu nimi miłośnikowi Władcy Pierścieni trudno będzie oprzeć się pokusie zabrania ich na wyprawę do pobliskiej puszczy, gdzie żadna zasadzka orków nie będzie mu już straszna. Gdyby jednak zdecydował się pozostawić je w domowym zaciszu, dodatkową ozdobą będzie pergaminowy certyfikat autentyczności i ozdobna tarcza z elfickim motywem do zawieszenia na ścianę, do której można przymocować obydwa noże.Gadżet w szczegółach:

  • Noże bojowe Legolasa
  • Lord of the Rings Replica 1/1 Fighting Knives of Legolas Skala 1:1
  • Długość noża 57 cm
  • Wymiar podstawki: 32 x 40 x 2 cm
  • Noże przyozdobione elfickimi motywami
  • Produkt na oficjalnej licencji
MOUCU14710A - (PSZ)(D-10.10.2023)

Opis

Bohater
Legolas
Tematyka
Władca Pierścieni
Rodzaj produktu
Replika broni
Materiał
Drewno
Metal
Akcesoria w zestawie
Podstawka
Opakowanie
Karton
Wysokość
ok 60 cm
Producent
United Cutlery
Waga
ok 3 kg
Skala
1:1
Odbiór osobisty w Warszawie
Odbiór osobisty w Warszawie
Za darmo!

* Przy każdym zakupie powyżej 250,00 zł darmowa wysyłka!

Komentarze