Filtruj według

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 293,00 zł

Marka

Marka

Producent

Producent

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Gra o Tron inne gadżety

Aktywne filtry

George’a R.R. Martina kochamy i równocześnie nienawidzimy. Świat stworzony przez pisarza w "Pieśni Lodu i Ognia" zachwyca nie tylko intrygami i nagłymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim doskonale skomponowanymi postaciami. Bohaterowie, targani emocjami i wewnętrznymi rozterkami, ewoluują z każdym tomem, tworząc doskonałą mozaikę, idealnie pasującą do tak niesamowitego miejsca, jakim to jest Westros. Mają jedynie jeden brzydki zwyczaj - giną zawsze wtedy, kiedy już pokochamy ich całym sercem.

Serial "Gra o tron" znacznie powiększył bazę fanów świata G.R.R. Martina, a na forach i grupach fanowskich zaroiło się od dyskusji na temat teorii dotyczących tożsamości Azor Ahai i sposobów na pokonanie Nocnego Króla. Wielbiciele serii zapragnęli również otoczyć się przedmiotami inspirowanymi sagą i jeszcze bardziej zagłębić się w świat Gry o Tron ... .

Game of Thrones - gadżety godne Kings's Landing

Odpowiadamy na wezwanie (a Lyanaa Mormont nie musi nam tego wypominać!) i prezentujemy gadżety godne GOT. Wśród nich znajdą się nie tylko doskonałej jakości kufle, ozdobione symbolami największych domów Siedmiu Królestw, ale także biżuteria i licencjonowane figurki, przedstawiające naszych ulubionych bohaterów w kluczowych momentach ich historii.

Gra o tron i gadżety powiązane z serią często czerpią ze średniowiecznej tradycji, uzupełnionej o symbolikę znaną z serii Gry o Tron. Widać ją doskonale m.in. na figurkach kolekcjonerskich, które nie tylko doskonale ozdobią półkę prawdziwego fana, ale też pozwolą odgrywać nowe scenariusze... kto wie, może serialowe zakończenie mogło mieć inny przebieg?

Gra o tron gadżety - Kiedy nadciąga Długa Noc ...

...a ostatniego tomu sagi wciąż nie widać na horyzoncie, czas pokrzepić się łykiem z piersiówki. Potem pozostaje nam tylko westchnąć ciężko i zastanowić się, który z gadżetów osłodzi nam oczekiwanie na literacki finał "Pieśni Lodu i Ognia". Nie stoisz na tym Murze sam, drogi rycerzu Nocnej Straży? Rozchmurz swojego brata i obdaruj go gadżetami z naszych półek!