Wiedźmin inne gadżety

Aktywne filtry

Rozpoczyna się Dziki Gon za gadżetami!

Potrafiłbyś z zawiązanymi oczami uwarzyć Białą Mewę, a odczarowanie strzygi to dla Ciebie bułka z masłem? Widać, że świat Wiedźmina nie ma przed Tobą żadnych tajemnic. Najwyższa więc pora zapolować na gadżety kolekcjonerskie. Zdobądź kultowe pamiątki z książek, gier oraz serialu The Witcher i zostań słynnym łowcą figurek. Wkrótce bardowie zaczną śpiewać o Tobie ballady na królewskich dworach. Oferujemy unikatowe, licencjonowane produkty inspirowane serią, których jakość może konkurować tylko z wyrobami z mahakamskich kuźni.

Wiedźmin – gadżety i figurki dla miłośników gier

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze propozycje dla kolekcjonerów i fanów uniwersum The Witcher, w tym gadżety, repliki oraz figurki ulubionych bohaterów. Wybierając je, zyskasz +100% satysfakcji wartej swojej ceny. Nie gwarantujemy jednak odporności na zazdrosne spojrzenia znajomych na widok 60-centymentrowych statuetek Yennefer czy Triss Merigold. W Twoim wiedźmińskim wyposażeniu nie może zabraknąć słynnych mieczy wykonanych w skali 1:1, medalionu cechu Wilka oraz zestawu znaków do zaklęć w formie przypinek.

Wyjątkowe pomysły na podarunki

Nie tylko Geralt ma prawo do niespodzianki. Zrób niezapomniany prezent osobie, która tak jak Ty nie może rozstać się z uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Żeby nie było niedomówień, wybieraj bezpieczniejsze podarki: wiedźmińskie medaliony, metalowe breloki prosto z trzeciej odsłony gier: Dziki Gon, czy zestaw puzzli przedstawiających mapę Królestw Północy. To jednak nie wszystko. Czeka tu na Ciebie jeszcze więcej gadżetów ze świata Wiedźmin (The Witcher), a wśród nich figurki, przypinki i wiele innych artykułów, a wszystko oczywiście na oficjalnej licencji.