Gra o Tron

Aktywne filtry

Umarł Król, niech żyje Król

Chciałbyś przenieść się do legendarnego Westeros, gdzie spisek goni spisek, a wesela nie zapowiadają długiego i szczęśliwego życia? My też podziękujemy. Wolimy kibicować naszym ulubionym bohaterom GoT zza kart książek i sprzed ekranów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Starków, Lannisterów, czy Targaryenów, na Monsteriada.pl znajdziesz ogromny wybór gadżetów i replik, dzięki którym pokażesz swoją lojalność wobec ulubionego rodu z Siedmiu Królestw... lub kilku. W oczekiwaniu na nadejście weny dla G.R.R. Martina oraz nowe produkcje telewizyjny z uniwersum Game of Thrones zajrzyj do naszego internetowego sklepu. Znajdziesz tu licencjonowane gadżety nawiązujące do uwielbianej przez miliony serii.

Gra o Tron – figurki i repliki

Którego z bohaterów wyobrażałeś sobie zasiadającego na Żelaznym Tronie? Jeśli rozczarowało Cię zakończenie serialu, umieść swojego własnego faworyta na tym niewygodnym siedzisku. Wolisz kultowe figurki od Funko POP, czy bardziej realistyczne przedstawienia w większej skali? Zgromadź całą kolekcję miniaturowych wersji popularnych laleczek wraz z wilkorami i smokami. W naszym asortymencie fani serii Gra o Tron znajdą repliki słynnej broni wykutej z valyriańskiej stali i nie tylko. Owiany legendą miecz Starków, czyli słynny Lód, oraz przekuty z niego Wierny Przysiędze, którego dzierżyła Brienne, niepozorna Igła, a może egzotyczne arakhy używane przez Dothraków? Zrób wrażenie na znajomych lub dopełnij swoje przebranie na najbliższy konwent.

Uczta nie tylko dla wron

Świat wykreowany przez G.R.R. Martina oraz twórców serialu Gra o Tron to także idealne gadżety na prezent. Herby dziewięciu rodów z Westeros świetnie wyglądają jako breloki, zawieszki czy przypinki – poluj na szarego wilkora, trójgłowego smoka i złotego lwa Lannisterów. Koniecznie zaopatrz się w puchary do wina, z których możesz sączyć złote arborskie, czerwone dornijskie lub nieco tańsze trunki/