• Nowy
moneta kolekcjonerska 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia
search
  • moneta kolekcjonerska 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia
  • moneta kolekcjonerska 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia rewers
  • moneta kolekcjonerska 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia opakowanie
  • moneta 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia
  • wiedźmin miecz przeznaczenia 50$
  • moneta 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia rewers
  • moneta kolekcjonerska 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia awers
  • moneta 50$ wiedźmin miecz przeznaczenia etui

Specjalne zamówienie

Nie posiadamy tego produktu na naszym magazynie w Warszawie. Produkt sprowadzany jest specjalnie na Twoje zamówienie, bezpośrednio od producenta/dystrybutora z Europy. Nasza wieloletnia współpraca z dostawcami, pozwala nam na oferowanie oryginalnych i licencjonowanych produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Produkt dostępny (zazwyczaj) w przeciągu 10-21 dni.

Więcej o produktach na specjalne zamówienie przeczytasz tutaj: Specjalne zamówienie.

Moneta kolekcjonerska Wiedźmin Miecz Przeznaczenia 50$


Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów. Moneta kolekcjonerska z serii Wiedźmin - Miecz Przeznaczenia o nominale 50$, wydana przez Mennice Gdańską. Brak dostępności na rynku pierwotnym!

Produkt sprowadzany na specjalne zamówienie - prosimy zapytać o dostępność :)

21 450,00 zł
Brutto
Ilość
Preorder (Przedsprzedaż)

W naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo tylko oryginalne produkty na oficjalnej licencji. Nie jesteśmy producentem gadżetów. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji światowej/europejskiej/polskiej. Nie sprzedajemy podróbek. Jesteśmy świadomi, że za oficjalnym kanałem dystrybucji, przede wszystkim stoi jakość wykonania i trwałość produktu. Wszystkie materiały użyte przez producenta posiadającego licencję są zdecydowanie lepszej jakości aniżeli tańsze imitacje. Dbamy o to aby w naszym sklepie nie było produktów niewiadomego źródła, a wszystkie licencjonowane gadżety, które oferujemy są zatwierdzone przez właściciela marki. 

Ponadto, dzięki naszej wieloletniej współpracy z wieloma cenionymi markami, producentami i dystrybutorami, jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą nieustannie staramy się poszerzać o nowe produkty, o nowych dystrybutorów, producentów a także i o nowe tematyki/uniwersa :).

Statusy produktów jakie możesz spotkać w naszym sklepie:

Dostępny - produkt dostępny od ręki na naszym magazynie. Czas wysyłki 24-48 godzin.

Przedsprzedaż - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), czekamy na jego dostawę, można składać zamówienia. Więcej informacji.

Przedsprzedaż na specjalne zamówienie - produkt dostępny w przyszłości (data wskazana powyżej), sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Specjalne zamówienie - produkt dostępny u producenta/dystrybutora, sprowadzamy go jedynie na specjalne zamówienie Klienta. Więcej informacji.

Niedostępny - produkt wyprzedany bądź niedostępny już w sprzedaży. Możesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności

Chcesz zaoszczędzić czas, bądź po prostu nie masz technicznej możliwości w danej chwili złożyć zamówienia na sklepie internetowym? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Zamówienie możesz złożyć także telefonicznie.

Kontakt: +48 503 028 506.

Czekamy na Twój telefon codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-20:00

Wiedźmin to polskie dobro narodowe – nic więc dziwnego, że Mennica Gdańska postanowiła uwiecznić na pamiątkowych monetach właśnie sceny z serii, którą rozpoczął Andrzej Sapkowski, a rozwinął CD Projekt.

Moneta kolekcjonerska - Wiedźmin: miecz Przeznaczenia 50$

Przygody Geralda z Rivii oraz innych bohaterów ze świata Wiedźmina zawładnęły sercami milionów fanów na całym świecie. Kto choć raz nie słyszał o Rzeźniku z Blaviken, prawdopodobnie spędził większość życia na odludnej Dalekiej Północy. Pozostali z pewnością rozpoznają członków kompanii Wiedźmina i potrafią powtórzyć przynajmniej jedną z ballad Jaskra.

Wiedźmin moneta kolekcjonerska - 1 kg srebra

Przedmiotem oferty jest moneta o średnicy 10 cm, wykonana ze srebra o najwyższej próbie (Ag 999). Całość waży równy 1 kg. Dodatkowo zarówno rewers, jak i awers zdobi detal w postaci półszlachetnego kamienia: agatu. Scena przedstawiona na monecie powstała w technice wysokiego reliefu, o grubości ok. 3,6mm. Dzięki temu wszelkie szczegóły są doskonale wyraźne i widoczne gołym okiem.

Moneta Miecz Przeznaczenia (ang. Sword of Destiny) nawiązuje do jednej z najciekawszych historii z udziałem Wiedźmina, czyli polowania na smoka. To w tej opowieści poznajemy tajemniczą postać Borcha Trzy Kawki. W wyprawie na smoka bierze udział prawdziwa mieszanka rasowa i kulturowa, bo oprócz Geralta, w jej skład wchodzą czarodziejka Yennefer, Jaskier, rycerz Eyck, krasnoludy czy gnomy.

Awers i rewers monety kolekcjonerskiej 50$ - Wiedźmin Miecz Przeznaczenia

Na awersie monety została uwieczniona scena tuż po lawinie kamieni. W efekcie most, po którym przechodziła kompania, zarywa się, a Geralt wraz z Yennefer zawisają tuż nas przepaścią. Czy pozostali pozwolą im spaść czy jednak obudzi się w nich rycerski honor? Warto zauważyć, jak doskonale uchwycona została dynamika sceny na tle górskiego krajobrazu – widać to we fragmentach spadającego mostu oraz sylwetkach postaci. Na wstędze na samej górze monety widnieje imię legendarnego Złotego Smoka – Villentretenmerth.

Rewers monety to kolejna scena w opowieści. Tym razem rycerz Eyck z Denesle szarżuje na smoka z płonną nadzieją wygranej. W tle widzimy uzbrojonych po zęby krasnoludów z Yarpenem Zigrinem na czele. Na pierwszym planie natomiast mamy Yennefer oraz Geralta z doskonale oddanymi detalami sylwetek i ubioru. Czarodziejka zapewne w tym momencie wykorzystuje swój osobisty urok, namawiając Wiedźmina, aby zabił bestię, czego oczywiście ten nie jest w stanie uczynić. Górę rewersu zdobi napis Sword of Destiny, u dołu widać nazwę książkowej serii. Całej scenie towarzyszy wyjątkowa oprawa w postaci żółtego agatu mającego imitować słońce. Jego promienie okalają majestatyczną postać Złotego Smoka, nadając całości szczególnego charakteru.

Opakowanie monety Wiedźmin 50$ Miecz Przeznaczenia

Moneta Miecz Przeznaczenia zapakowana jest w piękne drewniane pudełko pokryte czarnym lakierem. Na środku widnieje symboliczne logo całej serii The Witcher – wiedźmiński medalion cechu Wilka w kolorze żółtym.

Prezentowany gadżet to nie tylko fantastyczny przedmiot kolekcjonerski, ale i prawdziwa moneta o nominale 50 dolarów Niue (obowiązujący na wyspie Niue). Takich monet Mennica Gdańska wydała raptem 200 egzemplarzy! Potencjał inwestycyjny przejawia się nie tylko w limitowanej ilości, ale i wysokiej próbie srebra. Aż kilogramowa moneta stanowi możliwość do inwestycji w ten kruszec.


UWAGA: Oferta ograniczona czasowo do 30 września 2021 roku!


Obejrzyj film prezentujący monetę kolekcjonerską:

http://www.youtube.com/embed/zecuT7q_HLc


(SZ)(D-8.11.2023)

Opis

Bohater
Geralt z Rivii
Tematyka
Wiedźmin
Rodzaj produktu
Moneta kolekcjonerska
Materiał
Srebro
Akcesoria w zestawie
Tak
Opakowanie
Pudełko
Waga
ok 1 kg
Dodatkowe informacje
Edycja limitowana
Kartonik z certyfikatem autentyczności
Inpost Paczkomaty 24
Inpost Paczkomaty 24
Za darmo!
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem
Za darmo!
DPD Krajowa (DPD Classic)
DPD Krajowa (DPD Classic)
Za darmo!
DPD Krajowa za pobraniem (COD)
DPD Krajowa za pobraniem (COD)
Za darmo!
Odbiór osobisty w Warszawie
Odbiór osobisty w Warszawie
Za darmo!

* Przy każdym zakupie powyżej 250,00 zł darmowa wysyłka!

Komentarze